Професійна гігієна ротової порожнини

alt

Професійна гігієна ротової порожнини - це стоматологічна процедура, націлена на зняття зубних відкладень.
Зубні відкладення - утворюються в процесі вживання їжі, напоїв та накопичуються у великій кількості у тяжко-доступних місцях. Найчастіше це є пришийкові та підясенні зони, міжзубні контакти, задні частини останніх зубів. Зубні відкладенням є місцем де розвиваються та розмножуються бактерії, які у свою чергу мають здатність спричиняти карієс зубів та запальні процеси ясен.

Ми усі чули рекомендацію: чистити зуби двічі на день і зуби будуть здоровими.
Та чи це справді це так?
Часто цього достатньо щоб забезпечити свіжий подих, проте не всі ми знаємо, що саме накопичення нальоту у тяжкодоступних місцях, які ми не взмозі самостійно вичистити - є корінною причиною зубних захворювань та неприємного запаху з ротової порожнини.

Американська Асоціація Стоматологів рекомендує проводити чистку двічі на рік. Це зменшує захворування ротової порожнини до -90%.

Процедура виконується у кріслі стоматолога та займає від 30 - 60 хв. Зараз стоматологи проводять її за допомогою ультразвукових насадок, ручних кюрет та систем Air-Flo - спеціальним порошком(содою) та інші. У Тернополі ціна у різних стоматологіях коливається від 150 - 1000грн./за щелепу. Чому така різниця? Потрібно розуміти, що коли ви платите дорожче, то ви тут не переплачуєте, а платите за роботу якісним, оригінальним обладнанням. Платите за високу ступінь контролю стерильності інструментів та добре продезінфіковану установку.

Які ж переваги Ви отримаєте завдяки професійній гігієні ротової порожнини?
По-перше, це чисті та здорові зуби. А це в свою чергу підвищує самооцінку людини, робить її більш привабливою для оточуючих, покращує перше враження про неї. Люди, що впевнені в своїй посмішці, за даними досліджень, досягають кращих результатів у кар’єрі та спілкуванні з оточуючими.
По-друге, здоров’я організму. Окрім того, що видалення зубного нальоту позитивно вплине на стан ротової порожнини та попередить багато захворювань зубів, покращиться процес травлення, оскільки із роту в шлунок не потраплятимуть мікроби із нальоту.

Здорова посмішка - запорука приємного та щасливого життя. Будьте задоволені собою та даруйте яскраву посмішку оточуючим.


Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua