Відгуки про стоматологію Павлишиних

Про якість, інноваці та професіоналізм говорить багато хто, але реалізувати все це на практиці дається далеко не кожному. Наші пацієнти добре знають як ми працюємо, тому слово їм.


Лікуємось усією сімєю у Стоматології павлишиних вже 20 років. Раніше там працював дуже класний лікар Павлишин Володимир Петрович, та він виїхав до Польщі, а зараз там працює його син - хірург, імплантолог Павлишин Руслан Володимирович разом з командою терапевтів. Клініка постійно розвивається і розширюється, усе чистенько та стерильно. Лише приємний досвід.

- Віталій Заруба, 49 років

Ставив імпланти у Павлишина Руслана Володимировича. Зробили рентен, доступно усе пояснив, через тиждень вже ходив з імплантом. Операція зайняла 40 хвилин, все стерильно, швидко, неприємний був тільки укол, а далі зовсім нічого невідчувалось. Все пройшло на вищому рівні. Велике вам дякую!!!!

- Денис Райдужний, 28 років

Поставила брекети в Якимець Андріани Романівни. Класний спеціаліст. Швидко, якісно, доступно.

- Любов Німчук, 22 роки

Дуже вдячний лікарям стоматології Павлишиних за увагу, турботу та відношення. Завжди виконують роботу професійно, відповідають на всі запитання, рекомендують і радять. На сто відсотків довіряю їм здоров'я своїх зубів.

- Іван Задорожній, 45 років

Видаляла зуб, дуже сильно боялась, так як лишився один корінь. Думала, що ковирятимуть довго й боляче (у мене страх з дитинства), але на мій подив, операція пройшла дуже швидко і без жодного болю!

- Олеся Войцехівська, 53 роки

Лікуюся в лікаря Божика Степана Степановича. Дуже подобається підхід до лікування. Зробила гігієну, поставила декілька пломб. Пройшло 6 місяців, Степан Степанович телефонує до мене і повідомляє, що хоче мене бачити в себе на прийомі, щоб провести проф огляд ротової порожнини. (Оце справжній лікар, який не забуває своїх пацієнтів). На кожну роботу в них є гарантія. Рекомендую всім.

- Катя, 30 років

Лікувала свого сина в Стоматології Павлишиних. Незважаючи на сильний страх, він довірився лікарю. Живко Марта Тарасівна коментувала для мене кожну маніпуляцію, доступно і зрозуміло, за що їй велике спасибі!

- Ониськів Марія, 39 років

Лікувались сім'єю в Гуцалюк Тетяни Вікторівни на східному по вул. Данила Галицького 16, Стоматологія Павлишиних. Молода і дуже привітна лікарка. Робить свою роботу якісно і швидко. Ціни доволі доступні. Розкаже і покаже так, що й дитина зрозуміє тому після лікування своєї 7-ми річної донечки й сама вирішила навести порядок із своїми зубками. Відношення супер, дуже задоволена. Всім рекомендую ))

- Вікторія Гайдук, 32 роки

Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua