Перший візит до стоматології Павлишиних

Ваше здоров'я починається тут. І ви відчуєте це з першого візиту. Ми покажемо вам повну картину здоров'я ваших зубів та розробимо індивідуальний план превентивного лікування.


Відправна точка всього лікування

Перший складатиметься з декількох важливих етапів. Тому розраховуйте витратити на нього приблизно півтори години. Найперше, ми заповнимо анкету здоров'я. Це потрібно для того, аби знати, з якими проблемами ви стикались у минулому. Після цього ми проконсультуємо вас та надамо першу допомогу та рекомендації.

Також ми зробимо повний рентгенівський знімок усього зубного ряду. Це один із ключових етапів діагностики. Він дає змогу побачити всі, навіть приховані, проблеми, такі як тріщіни, можливі ушкодження кістки і т.п. Цей знімок допомагає планувати все майбутнє лікування. Для дітей рентгенівський знімок дає можливість слідкувати за ростом зубів та запобігати раннім ознакам руйнування. Не хвилюйтесь, ми використовуємо рентген слабкого опромінення (у десять разів слабший за звичайний).

Упродовж наступних відвідувань ми вилікуємо всі проблемні зуби, а надалі кожні півроку будемо нагадувати про необхідність профілактики та чистки зубів.

 


Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua