Місія та цінності стоматології Павлишиних

Наша місія – зробити інноваційну стоматологію високого класу доступною та широко вживаною. Ми також віримо, що регулярна профілактика – це запорука не лише здоров'я, але й матеріального благополуччя.


Інновації

За останні роки у світі стоматології з'явилось багато інноваційних підходів, але більшість людей в Україні переконані, що якісне сучасне лікування доступне лише "вибраним". Стоматологія Павлишиних уже не перший рік доводить, що інновації у стоматології можуть бути доступні кожному. Набагато дорожче обходиться лікування старих, занедбаних проблем, аніж регулярна профілактика. Приходтьте та переконайтеся.

Профілактика

Підхід до лікування у стоматології Павлишиних кардинально відрізняється від розповсюдженої практики. Ми віримо, що найкращий пацієнт – це здоровий пацієнт, тому в нашому лікуванні все спрямовано на попередження хвороб. Саме тому ми зробимо все можливе, щоби у вас не лишилося жодної, навіть прихованої, проблеми. І тому ми настійливо рекомендуємо кожні півроку проходити процедуру комплексної гігієни ротової порожнини. Не давайте хворобам жодного шансу!


Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua