Часті запитання

На цій сторінці є відповіді на більшість запитань, які нам задають майбутні пацієнти. Якщо ж ви маєте якесь особливе запитання чи пропозицію – просто дзвоніть. Будемо раді вам допомогти!


Необхідно записатись за телефоном або через форму в шапці сайту. Наш адміністратор зв'яжеться з вами упродовж 10 хвилин.
Ціна пломби залежить від кількості матеріалу витраченого на відновлення зуба та від складності роботи. В середньому це 300 гривень за малу пломбу, 600 за середню та 900 за велику. Також вам слід бути готовими до інших дрібних витрат таких як знеболення (укол), кофердам, лікувальні прокладки тощо.
Це система ізоляції робочого поля (зуба) від подиху, слини та крові, що дає можливість досягти якісного та довговічного результату лікування.
Так. Наш хірург спеціалізується на вживленні імплантів та підсадці синтетичних кісткових замінників, які дають можливість створити гармонійні умови для належного функціювання імпланту.
Так. У нас можна проходити лікування зубів під супроводом анестезіолога. Цей процес називається потенційоване знеболення. Цей вид знеболення є інновацією у світі стоматології, оскільки не несе такої шкоди для здоров'я, як класичний загальний наркоз, проте дозволить пацієнту уникнути усіх неприємних вражень під час операції чи інших маніпуляцій. Це знеболення частково відключає свідомість пацієнта, проте залишає моторні функції в нормі. Також потенційоване знеболення рекомендується використовувати для лікування дітей, які не піддаються звичному лікуванню. Так, наприклад, за один сеанс можна пролікувати всі хворі зубчики у дитини.
Коронка складається з ковпачка, на який напечена кераміка. МК – це металевий (непрозорий) ковпачок, на який нанесена кераміка. Цирконієва коронка – це цирконієвий (прозорий) ковпачок, на який нанесена кераміка. Так як металевий ковпачок виплавляється з металів, він має значний недолік – усадку, що спричиняє недосконале прилягання краю коронки до зуба і як результат – часом неприємні відчуття, запах, присмак. Також непрозорість металу дає часом помітну синюшність біля ясен, так як сонячний промінь проходячи через кераміку гаситься металевим ковпачком. Натомість у власних зубах він відбивається і надає зубу ефект люмінісцентності. Цирконієва коронка виготовляється комп'ютером, який випилює ковпачок з уже готового цирконієвого блоку. Таким чином, усадка виключається як така і край коронки ідеально прилягає до зуба. Сам по собі цирконій є прозорим тому ідеально імітує люмінісцентність справжніх зубів. Зверху на ковпачок напікається керамічна маса. Цирконієві коронки вважаються точнішими та красивішими, вони забезпечать максимально природню імітацію втрачених зубів.

Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua