Про стоматологію Павлишиних

Ми – профілактично орієнтована стоматологія, яка надає новітні послуги, застросовує інноваційні матеріали та використовує ультрасучасне обладнання. Ласкаво просимо до світу здоров'я.


Більш ніж лікування

Для лікарів стоматології Павлишиних важливе те, що важливе для пацієнта: максимальна стерильність, увага та комфорт. У нас ви можете випити кави, чаю або води, скористатись пледом, кондиціонером та туалетом, почистити зуби одноразовою щіткою. Під час лікування ми не лише покажемо, що відбувається, але й розкажемо, що необхідно зробити, як це можна зробити і як ми будемо це робити.

Особисте відношення до кожного пацієнта створює атмосферу великої родини, з якою приємно проводити час. Ми не хочемо, щоби ви просто приходили, просто лікувались, просто йшли. Прийом у лікаря набагато приємніший, коли є особистий контакт і дружнє відношення. Почувайтеся як удома!

Про стоматологію Павлишиних

Ідеальна робота

У стоматології Павлишиних працюють професіонали, які в захваті від своєї роботи. Вони передбачають найгірші речі, щоби досягнути найкращого результату. Вони приділять стільки часу, скільки потрібно, щоби пролікувати вас як належить.

Гарантія

Згідно з постановою МОЗ, гарантія на стоматологічні послуги складає два роки. Гарантія дійсна за умови призначеного лікарем дотримання графіку професійної гігієни. Але якщо навіть виникнуть будь-які проблеми після закінчення гарантійного терміну, ми допоможемо вам за помірну ціну.


Бул. Т. Шевченка 23/83, пов. 3 (гот. Україна) Тернопіль
Бул. Д. Галицького, 16 (вхід із двору) Тернопіль
+380 (352) 40-20-10+380 (352) 42-02-07 appointment@pavlyshyny.te.ua